ברזיות ניידות

ברזיות מים ניידות להשכרה

בין אם אתם מחפשים להפוך את האירוע לידידותי לסביבה, להפחית את השימוש בבקבוקי מים לשימוש חד פעמי, או לספק מים למשתתפים באירוע שלכם בכדי לשמור על בטיחותם ובריאותם, אנו ב-SOS שירותים ניידים מספקים ברזיות מים ניידות להשכרה המציעות את הפתרון לפסטיבל או לאירוע שלכם.

ברזייה עצמאית

ברזיית שוקת

ברזיות מים ניידות – חובה בכל אירוע חוץ

שמתם לב כמה ברזיות מים נדירות באירועי חוץ גדולים? אירועים רבים נמשכים לאורך יום שלם, ולפעמים אפילו סוף שבוע שלם, ונערכים בחודשי השנה החמים יותר. המשמעות היא קהל גדול יותר, טמפרטורות חמות וצמא יותר שצריך להרוות באופן קבוע יותר. יש אירועים שמאפשרים למשתתפים בהם להביא בקבוקי מים רב פעמיים אבל למלא אותם זה עלול להיות גם קושי אם אין מספיק ברזיות מים ברחבי השטח.

ברזיות מים ניידות להשכרה מאפשרות למשתתפים לשרוד טוב יותר את השעות הארוכות בשמש ולהישאר בריאים. ברזיות מים לשטח יכולות להתאים לקהל רב ולספק מים מקוררים וטעימים. ברזיות ניידות הן הפתרון המושלם שניתן למקם בכל מקום בשטח וקל להזזה גם במהלך האירוע.

סוגי האירועים בהם ניתן להשתמש בברזיות המים:

 • אירועי ספורט
 • פסטיבלים
 • הופעות
 • אירועי חברה
 • אירועי התרמה
 • מירוצים

ברזיות ניידות מהוות פתרון מעולה מסיבות רבות, ויכולות להביא יתרון עצום למשתתפי האירוע וכמובן למארגנים שלו. הם עוזרים להפחית את כמות פסולת הפלסטיק במקום, מאפשרים למשתתפים להישאר בריאים, ממזערים את זמני ההמתנה למילוי מים ולא דורשים תחזוקה נוספת מצוות האירוע.

משתתפי האירוע ישפטו את הרמה שלו לפי המון גורמים שונים, ואחד המשמעותיים ביניהם הוא מצב המתקנים וסוגי השירותים הניתנים. אם אתם שוקלים לרכוש ברזיות ניידות אירוע הבא שלכם, שקלו את היתרונות הללו.

היתרונות של ברזיות ניידות לאירוע שלכם

 1. קיימות

ברזיות ניידות לאירוע שלכם הופכות את הפסטיבל או האירוע שלכם להרבה יותר ידידותי לסביבה ומשמעותית פחות מזהם, על ידי ביטול הצורך בבקבוקי מים מפלסטיק חד פעמי.

 1. בריאות ובטיחות

ברזיות מים לשטח שומרות על המשתתפים והצוות של האירוע שלכם מהתייבשות, תוך הפחתת הסיכון למכת חום ולמחלות אחרות הקשורות לחום.

 1. חוויה נעימה יותר

מתן גישה למים קרים ומסוננים באופן חופשי באמצעות ברזיות ניידות זו אחת הדרכים הטובות ביותר להעניק לאורחים באירוע שלכם חוויה נעימה וטובה. הצורך לרכוש בקבוקי מים סגורים בכל פעם שרוצים לשתות הוא בעל יכולת להרוס את הרושם מהאירוע עבור אנשים רבים.

 1. הכנסות

בין אם באמצעות חסות של חברה מסוימת על ברזיות המים ובין אם באמצעות מכירות בקבוקים לשימוש חוזר, ישנן דרכים רבות לייצר הכנסות גם אם משכירים ברזיות מים ניידות.

 1. ניקיון

אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שאנשים ירגישו כי ברזיות המים שלנו הן נקיות והיגייניות. אנו מאמינים כי התדמית חשובה מאוד עבור האירוע שלכם, ולכן נעניק לכם את הברזיות במצב נקי ונעים לשימוש.

 1. ניידות

ניתן להשתמש בברזיות המים שלנו כמעט בכל מקום שיש בהן צורך. שני הסגנונות של הברזיות שלנו מאוד ניידים וניתן למקם אותם בקלות ובנוחות. הצוות שלנו יעזור לכם לבחור את המיקום הטוב ביותר באירוע שלכם, על מנת להבטיח את זרימת התנועה והשימוש בברזיה בצורה מיטבית.

 1. מזעור תורים

דבר אחד משותף לכל אירוע שמתקיים בחוץ הוא תורים. יש תור לכל דבר – מגרש החניה, השירותים וכמובן לברזיית המים. עם זאת, זהו תור שניתן להניע במהירות האמצעות הבאת מספר עמדות מים של SOS שירותים ניידים. ברזיות המים שלנו מסוגלות למלא את בקבוקי המים של המשתתפים במהירות רבה. גם אם אתם מארחים אירוע קטן יותר כמו אירוע חברה או פעילות עובדים, אתם לא רוצים שאנשים יפספסו את הכיף כי הם נאלצו לחכות בתור למים.

הברזיות של SOS שירותים ניידים – הפתרון המושלם לכל אירוע

אנו מציעים שלושה סוגים של ברזיות ניידות מעולות ונוחות. בין אם תבחרו בברזיות שוקת, ברזיות 4 ברזים או ברזיות 8 ברזים – אנו מתחייבים שתיהנו מאיכות מירבית, זרימת מים חזקה ומים נקיים. אז צרו איתנו קשר להזמנת הברזיות לאירוע הבא שלכם, אנו מבטיחים לכם שירות אדיב, נעים ואנושי בכל שיחה.