עוקב מים להשכרה

עוקב מים להשכרה במגוון גדלים

עוקב מים הינו מיכל מים בגדלים שונים שיושב על עגלת נגרר, עוקב המים הסטנדרטי מגיעה במיכל של 1000 ליטר , עוקב המים מגיעה עם יציאת מים מ 2 ברזים, במידת הצורך ניתן להוסיף משאבת לחץ מים לצורך לחץ מים מוגבר או פתרון להצבת העוקב במקום מסוים וחיבור צינור ארוך ,ניתן להוסיף גם צינור מים ארוך, עוקב המים נותן לנו פתרון של מים בשטח או במקרה של הפסקת מים בעסקים כמו עסקי מזון ,חקלאות וכו’ , יש לציין כי מכלי המים שאנו מספקים הם לצורך שימוש בסיסי ולא למי שתייה .מכלים למי שתייה נדרשים תקנים ואנו לא מספקים מכלים למי שתייה אלא לשטיפה השקיה ניקיון וכו’.

השכרת עוקב מים | אס או אס שירותים ניידים
השכרת עוקב מים | אס או אס שירותים ניידים

מפרט טכני : עוקב מים נגרר 
עוקב המים יכול להגרר על ידי רכב מתאים
עגלת הנגרר מיכל שוקלת 1300 ק"ג במשקל כולל מים ולכן צריך לבדוק עם הרכב הגורר רשאי לגרור משקל כזה. 
ניתן להגיע אלינו ולאסוף את העוקב במידה ויש לכם רכב מתאים,
או שניתן לקבל אספקה עד למקום המיועד בתוספת תשלום בהתאם למרחק.

למי השימוש בעוקבי מים מתאים ?

שימוש בעוקבי מים יכול להתאים למגוון רחב של לקוחות. תחילה יש לציים את עוקב המים באתרי הבנייה. שימוש זה הוא אחד החשובים שיש כיוון שעובדים באתר בנייה חייבים מים קודם כל למטרות שתייה. אם לא יהיו מים נגישים הם עלולים להתייבש ומשם הסכנות די ברורות, בוודאי שעובדים בגובה. כמו כן, יש שימוש במים למגוון רחב של פעולות כמו יצירת מלט וכן הלאה. בנוסף, עוקב מים שימושי מאוד לאירועים פרטיים וציבוריים.

 

מה היתרונות של מיכל מים נגרר לאירועים ?

עוקב מים לאירועים יהיה אחת הבחירות הטובות ביותר. עוקב מים לאירועים יכול למעשה לסדר לכם אירוע בכל מקום בלי דאגה מבחינת החומר שהיווה מקור לחיים לפי דעת המדענים. המים חשובים בכל מקום ולא רק כדי לשטוף את הידיים לפני או אחרי הארוחה או כדי לנקות בגד שהתלכלך, אלא גם כדי שיהיו מים למקרי חירום, כדי שצוות העובדים במקום יוכל להשתמש בהם לתפעול האירוע וכן הלאה .

 

מה היתרונות באספקת מים במיכליות ?

מיכלית מים להשכרה יכולה להיות פתרון נהדר ולרוב מדובר במיכלית קטנה יותר מעוקב, אם כי הרבה יותר קל לנייד אותה. המיכלים יכולה להיות ממוקמת גם בקרבת שירותים ניידים וכך תהיה אספקת מי ישירות לשירותים כאשר אין צורך בחיבורי תשתית. אספקת מים במיכליות יכולות להגיע לכל מקום במהירות גם טנדרים או רכבים שיכולים לעבור בכל תנאי שטח

תנאים להצבה

גישה מלאה למשאית עד מקום ההצבה, רצוי שטח ישר , בשעות הלילה יש צורך בתאורה מינימלית.
(במידת הצורך יש אפשרות להוסיף תאורה עם קיימת נקודת חשמל בסמוך לתא)