מה יותר מתאים לאירוע שלכם ? שירותים כימיים או שירותים מפוארים

למה שירותים ניידים מפוארים מתאימים יותר לאירועים מאשר שירותים כימיים ?

שירותים כימיים הם מתקן נפוץ מאוד באירועים גדולים כמו פסטיבלים, הופעות או אירועים עם כמות גדולה של משתתפים בשטח הפתוח. כנראה שכל אדם שהיה באירוע כזה, ביקר לפחות פעם אחת בשירותים הכימיים, ואיך לומר זאת בצורה עדינה? זו חוויה מאוד לא נעימה שמאופיינת בריחות ומראות לא נעימים כל כך. למרות שכיום השירותים הכימיים עברו שיפוץ קל, אין ספק שאם משווים אותם לשירותים ניידים מפוארים – מדובר בהבדל עצום. אז למה לשכור שירותים ניידים מפוארים ולא להתפשר על שירותים כימיים? כל התשובות במאמר הבא.

ההבדלים בין שירותים כימיים רגילים לשירותים ניידים מפוארים

שירותים כימיים

לרוב, שירותים כימיים יהיו בנויים עם תא אחד, ובתוכו מושב אסלה ובור אליו מתנקזים כל השפכים, כלומר, כל הפסולת שיוצאת מגופנו נאגרת באותו בור. ברוב המקרים יש בתוך בור השופכין חומר ניקוי על בסיס פורמלין, ולמרות זאת, משום שהשירותים לא מתרוקנים אחרי כל שימוש (כמו בשירותים בבית), הריחות הנעימים מצטברים בתא השירותים.

שירותים ניידים לאירועים

נקודת הדמיון היחידה בין שירותים כימיים לשירותים ניידים מפוארים, היא העובדה שלשניהם אין חיבור למערכת ביוב. שירותים ניידים להשכרה שאינם כימיים, יגיעו עם יותר מתא אחד, ולרוב הם יהיו בנויים בתוך קרוואן גדול שמכיל כמה תאי שירותים עם אסלות ולא רק מושב (כמו בשירותים הכימיים). בשירותים ניידים מפוארים ישנה מערכת חשמל לצרכים של מיזוג, תאורה ואפילו השמעת מוזיקה להנעים את השהות בשירותים. בנוסף, יש בשירותים הניידים המפוארים כיור עם מים זורמים, מראות ועיצוב מרהיב שלא יבייש אף בית עסק יוקרתי כמו מסעדה או אולם אירועים. ניתן לומר, ששירותים ניידים לאירועים הם האחות המוצלחת, המתקדמת והאיכותית יותר של השירותים הכימיים.

לסיכום

הימים בהם אירועים גדולים שכרו את מבני השירותים הכימיים הם ימים עברו. עם האופציות המדהימות שיש היום בשוק, לא צריך לחשוב פעמיים. חברת SOS שירותים ניידים מספקת לכם את הפתרון הנוח, הנעים והיוקרתי ביותר לשירותים ניידים להשכרה. החברה מגיעה עם צוות מנוסה ומקצועי שכל מטרתו הוא לעזור לכם באירוע ולהשאיר אתכם בראש שקט מדאגות (וריחות לא נעימים).

תוכן עניינים