SOS שירותים ניידים – ציוד לאירועים והפקות

SOS שירותים ניידים – ציוד לאירועים והפקות

תכנון אירוע זה אף פעם לא קל, לא משנה מה הסדר גודל שלו, וישנם גורמים רבים שמתכנני אירועים חסרי ניסיון לרוב מתעלמים מהם. למרות שהתמקדות בדברים המהנים, כמו קישוטים, מוסיקה, אוכל ותוספות מרגשות אחרות, מפתה, חלק אחר מהפאזל רלוונטי לתכנון אירועים בקנה מידה קטן או גדול: שירותים ניידים. בין אם זה פסטיבל מוזיקה בטבע, טורניר ספורט או חתונת שטח, האירוע שלכם ידרוש שירותים ניידים.

במדריך הבא, אנו ב- SOS שירותים ניידים ננסה לעזור לכם להבין איזה ציוד אתם צריכים להפקה שלכם.
בסיום, צרו איתנו קשר ונדאג לספק לכם את כל השירותים הנדרשים.

חלק ממגון המוצרים מבית SOS שירותים ניידים

שירותים ניידים

שרותי נכים

קרונות שרותים מפוארים

תכנון ציוד לאירועים

שירותים ניידים הם חלק חיוני בתכנון כל אירוע. אדם ממוצע משתמש בשירותים עד שבע פעמים ביום, ובאירוע שבו מעורבים אוכל או אלכוהול, תמיד אפשר להמר שהממוצע הזה עולה. על מתכנני האירועים לספק שירותים ניידים עבור הפקות ואירועים בטבע כגון:

 • חתונות
 • פסטיבלי מוזיקה
 • שווקים
 • אירועי טעימות בירה ויין
 • הופעות
 • אירועי ספורט וטורנירים
 • כל אירוע אחר בקנה מידה גדול

אינכם רוצים שהמסיבה, ההופעה או כל התכנסות אחרת תיהרס על ידי מחסור בכמות מספקת של שירותים זמינים. כדי לשמור על כך שהכל יפעל על פי התוכנית, חשוב ביותר שהמארגנים יידעו את הכמויות הנכונות של שירותים ניידים הנדרשים כדי להכיל את כל המשתתפים. יש לקחת בחשבון כמה דברים כששוכרים ציוד להפקות:

 1. כמות המשתתפים באירוע

הגורם המשמעותי ביותר שתורם לקביעת כמות השירותים הניידים הנדרשים לאירוע הוא בסופו של דבר מספר המשתתפים. יש מגוון של כלי אומדן הזמינים כדי לעזור למארגנים להבין בדיוק כמה תאים הם צריכים לאירוע.

בדרך כלל, תא שירותים אחד יכול להתמודד עם עד 250 משתמשים לפני שהוא דורש תחזוקה ופינוי, ולכן רוב חברות התברואה המקצועיות ממליצות על יחידה אחת לפחות לכל מאה משתמשים בשעה. כמובן, אומדן זה תמיד כפוף לשינויים בהתאם לסוג האירוע ומשכו, אך קבלת אומדן מדויק של רמות הנוכחות תעזור לקבוע את מספר היחידות הדרוש. חשוב להתייעץ עם אחד המומחים של SOS שירותים ניידים, מכיוון שהוא יוכל לספק לכם הנחיות תברואה לאירועים מיוחדים.

 1. משך האירוע

גורם נוסף שיש לקחת בחשבון בעת ​​תכנון מספר תאי השירותים באירוע שלכם הוא כמה זמן הנוכחים יהיו בפועל באתר האירוע. בנוסף, שימו לב למספר אנשי הצוות המסייעים בהקמה מכיוון שגם הם יזדקקו לחדרי שירותים. אורכו של האירוע ומספר האנשים הנוכחים ממלאים תפקיד עצום בכמה שירותים עליכם להשכיר.

 1. אוכל ואלכוהול

לאוכל ולשתייה יכולה להיות השפעה משמעותית על מספר השירותים הנדרשים לאירוע. כל מי שצרך אי פעם אלכוהול יודע איך זה הולך; אם תשתה כל הלילה, תשתמש בשירותים כל הלילה. בנוסף, כשאנשים אוכלים, אתה לא רוצה שהם ירגישו לא נוח בתור לשירותים ויחכו לחזור הביתה. אל תתנו למה שאמור להיות אירוע מרגש וכיף, כמו חתונות בטבע, להפוך לאסון. חברות תברואה רבות ימליצו להוסיף עד 20% יותר תאי שירותים אם אתם מתכננים להגיש אוכל ושתייה.

 1. תאי שירותים נגישים

אחד השיקולים החשובים ביותר שיש לבצע בעת תכנון אירוע הוא כמה תאי שירותים נגישים יהיו לרשותכם. לאנשים עם מוגבלות מגיעה אותה גישה נוחה לשירותים ניידים נקיים ומטופחים. למעשה, ישנם חוקים כדי להבטיח שאירועים מציעים התאמות לכל משתתף עם מוגבלות. מארגני. תאי השירותים הנגישים של SOS שירותים ניידים הם נוחים ונעימים, ומצוידים במוטות אחיזה ונקודות כניסה נגישות לכיסאות גלגלים.

כלל אצבע אחד הוא להציע לפחות תא שירותים נגיש אחד על כל עשרים יחידות סטנדרטיות. שירותים נגישים הם רק מעט יותר יקרים משירותים ניידים סטנדרטיים, כך שאין טעם להתעלם מהצורך בהם.

הפקות בטבע עושים עם SOS שירותים ניידים

אם אתם עוסקים בתכנון של הפקות ואירועים בטבע, אנחנו כאן כדי לסייע לכם בכל צורך. בין אם אתם זקוקים לשירותים ניידים, ברזיות מים ניידות או מקלחות ניידות – אנו ב- SOS שירותים ניידים נספק לכם אותם. אנו מבצעים מסירה ואיסוף מכל מקום בארץ בזמן שנקבע מול לקוחותינו, ומציעים שירות נעים ואדיב בכל עת.

תוכן עניינים